Nissan Townstar Combi — ilustrační fotografie výrobce
Ilustrační foto
Nissan

Townstar Combi

ACENTA 1.3 DIG-T L1 6MT
BenzínMPV
Cena od
625 600 Kč
ACENTA 1.3 DIG-T L1 6MT; cena včetně DPH z českého ceníku. Akční nabídka; podmínky a skladovou dostupnost ověřte u prodejce.
Výkon
96 kW · 131 k
Spotřeba WLTP
6,7–7,2 l/100 km dle verze
Pohon
Benzín · Přední (FWD)
Záruka
5 let / 160 tis. km
Dostupnost
Na objednávku
KonfigurátorWeb značky
Přehled

Nissan Townstar Combi v kostce

Nissan Townstar Combi je MPV s benzínovým motorem a předním náhonem. Ve verzi ACENTA 1.3 DIG-T L1 6MT má výkon 96 kW (131 k) a točivý moment 240 Nm. Zavazadlový prostor má 700 l, v kabině je 5 míst. Cena od 625 600 Kč.

Klady a zápory

Odvozeno z technických údajů

Automaticky podle pravidel (např. záruka ≥ 7 let, kufr ≥ 500 l, DC ≥ 100 kW, AC ≤ 7,4 kW) z ověřených údajů. Nejde o redakční test.

Klady
  • Velký kufr 700 l (až 2 800 l)
  • Cena pod mediánem kategorie MPV v katalogu (1 115 620 Kč)
Zápory
  • Záruka na vůz 5 let / 160 000 km — část konkurence nabízí 7 let
  • Bez elektrifikace — vyšší spotřeba ve městě než u hybridů

Pro koho je vůz

vyhodnoceno z rozměrů, pohonu, dojezdu a nabíjení
RodinaVhodný

Kufr 700 l pojme kočárek i dovolenou.

MěstoČástečně

Délka 4 488 mm.

DálniceVhodný

Tankování za pár minut, bez plánování nabíjení.

Bez domácí nabíječkyVhodný

Nabíjení nepotřebuje.

S nabíječkouČástečně

Domácí nabíječku nevyužijete; zvažte PHEV nebo elektromobil.

Technické údaje

Specifikace

Verze: ACENTA 1.3 DIG-T L1 6MT. neověřeno = údaj jsme v oficiálních zdrojích nenašli, nedomýšlíme ho.

Pohon a výkon

Typ pohonu
Benzín
Náhon
Přední (FWD)
Výkon
96 kW (131 k)
Točivý moment
240 Nm
0–100 km/h
12,9 s
Max. rychlost
183 km/h

Spotřeba

Spotřeba WLTP
6,7–7,2 l/100 km dle verze

Rozměry a praktičnost

Délka
4 488 mm
Šířka
1 860 mm
Výška
1 793 mm
Rozvor
2 716 mm
Kufr
700 l
Kufr max.
2 800 l
Počet míst
5

Záruka a bezpečnost

Záruka na vůz
5 let
Limit km
160 000 km
Euro NCAP
4 ★
Spotřeba

Spotřeba paliva

Kombinovaná spotřeba WLTP6,7–7,2 l/100 km dle verze
Reálně (ODHAD +15 %)neověřeno
NabíjeníNepotřebuje

Metodika ODHADU: reálná spotřeba ≈ WLTP × 1,15 (typický rozdíl mezi homologací a běžným provozem). Ve městě mají plné hybridy k WLTP blíž, na dálnici se rozdíl zvětšuje.

Záruka

Co kryje záruka

Vůz5 letnebo 160 000 km
Baterie—bez trakční baterie
Podmínky značky Nissan

neověřeno

Financování

Kolik bude splátka

Orientační kalkulace, ne nabídka Spotřebitelský úvěr podle běžných podmínek v ČR.

ceníková cena od
Kč
20 % · 125 120 Kč
60 měsíců
%
Kč
Kč
0 %

Informativní výpočet, nejde o nabídku úvěru.

Měsíční splátka10 124 Kč× 60
Výše úvěru
500 480 Kč
Akontace
125 120 Kč
Celkem zaplatíte vč. akontace
732 560 Kč
Přeplatek na úvěru
106 960 Kč
RPSN
8,19 % výpočet

Reprezentativní příklad: cena vozu 625 600 Kč, akontace 125 120 Kč, výše úvěru 500 480 Kč, pevná úroková sazba 7,9 % p. a., RPSN 8,19 %, doba trvání 60 měsíců, 60× měsíční splátka 10 124 Kč, celková částka splatná spotřebitelem 607 440 Kč.

Orientační kalkulace, ne nabídka úvěru. Schválení, sazbu a RPSN stanoví poskytovatel po posouzení bonity. Výchozí sazba 7,9 % p. a. je ilustrativní. Cena nezahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění. Operativní leasing nenabízíme.

Prodejci a servisy

Koupě Nissan Townstar Combi

Pošlete poptávku přes tlačítko u vozu — zpracuje ji tým YACHE a pomůže vám najít prodejce Nissan.

Srovnání s konkurencí

Nejbližší konkurenti

Vybráno automaticky: jiná značka, stejný typ karoserie a nejbližší cena.

Porovnat všechny (4)
Forthing U-Tour — ilustrační fotografie výrobce
Forthing
U-Tour
679 000 Kč +53 400 KčBenzín 130 kW
Townstar Combi vs U-Tour
Toyota Proace City Verso Diesel — ilustrační fotografie výrobce
Toyota
Proace City Verso Diesel
511 000 Kč −114 600 KčDiesel 75 kW
Townstar Combi vs Proace City Verso Diesel
Toyota Proace City Verso — ilustrační fotografie výrobce
Toyota
Proace City Verso
491 000 Kč −134 600 KčBenzín 81 kW
Townstar Combi vs Proace City Verso
Toyota Proace Verso — ilustrační fotografie výrobce
Toyota
Proace Verso
798 600 Kč +173 000 KčDiesel 110 kW
Townstar Combi vs Proace Verso

Podobná auta

Algoritmus: podobnost ceny (40 %), karoserie (25 %), typu pohonu (20 %) a výkonu (15 %). U každého vozu vidíte, proč jsme ho vybrali.

cena ±9 %stejná karoseriestejný pohon (Benzín)
Forthing
U-Tour
7,3 l/100 km
Výkon
130 kW
Spotřeba
7,3 l/100 km
Kufr
234 l
cena od · vč. DPH679 000 Kč
Konfigurátor
Podmínky ceny

Cena od zveřejněná na českém webu; včetně DPH. Akční nabídky a dostupnost ověřte u prodejce.

cena ±2 %stejný pohon (Benzín)podobný výkon
SWM
G1F
8 l/100 km
Výkon
98 kW
Spotřeba
8 l/100 km
Kufr
570 l
cena od · vč. DPH614 000 Kč
Konfigurátor
Podmínky ceny

Cena od zveřejněná na českém webu; včetně DPH. Akční nabídky a dostupnost ověřte u prodejce.

stejná karoseriestejný pohon (Benzín)
Toyota
Proace City Verso
MPV
Výkon
81 kW
Spotřeba
6,4–6,5 l/100 km dle verze
Kufr
neověřeno
cena od · vč. DPH491 000 Kč
Konfigurátor
Podmínky ceny

Cena od zveřejněná na českém webu; včetně DPH. Akční nabídky a dostupnost ověřte u prodejce.

cena ±1 %stejný pohon (Benzín)podobný výkon
JAECOO
Jaecoo5
záruka 7 let
Výkon
108 kW
Spotřeba
7 l/100 km
Kufr
480 l
cena od · vč. DPH629 000 Kč
Konfigurátor
Podmínky ceny

cena od, výbava Select

Otázky a odpovědi

Nissan Townstar Combi: časté otázky

Kolik stojí Nissan Townstar Combi?

Cena od 625 600 Kč včetně DPH ve verzi ACENTA 1.3 DIG-T L1 6MT. Poznámka k ceně: ACENTA 1.3 DIG-T L1 6MT; cena včetně DPH z českého ceníku. Akční nabídka; podmínky a skladovou dostupnost ověřte u prodejce.

Jakou má Townstar Combi spotřebu?

Kombinovaná spotřeba WLTP je podle verze 6,7–7,2 l/100 km. Reálná spotřeba závisí na stylu jízdy a ročním období.

Jakou záruku má Townstar Combi?

Na vůz 5 let / 160 000 km.

Zdroj dat
Ověřeno 29. 9. 2026 · spolehlivost vysoká · ceny vč. DPH podle oficiálních ceníků

Poznámky z ověřování: Technické parametry bez ověření konkrétní české varianty nejsou doplněny.